cech

O nás

         Kozub má byť bezpečný, dispozične rozumne umiestnený, vzhľadný, zostrojený z materiálu, ktorý sa znáša s vysokými teplotami a pri tom mu nie sú cudzie ani príslušné normy. Zdravé dýchanie a bezpečný pohyb vo vlastnom priestore i po realizácii krbu, je úloha pre skúsených odborníkov.

         Po bohatých skúsenostiach s predajom krbov, som sa rozhodol, že sa pustím i do ich realizácie. V roku 2006 som absolvoval Stredné odborné učilište stavebné, kde som sa vyučil v odbore kachliar. V tomto istom roku som bol aj prijatý za riadneho člena Cechu kachliarov Slovenska. V marci 2007 som obdržal živnostenský list a odvtedy som realizoval desiatky stavieb krbov, ( v interiéri i exteriéri, kozubov, kachľových pecí,....).

         Realizujem stavbu teplovzdušných krbov, hypokaustov, záhradných krbov výlučne z certifikovaných a kvalitných materiálov našich i európskych výrobcov, čím má zákazník zaručenú maximálnu kvalitu diela. Realizujem taktiež stavbu murovaných i fasádnych montovaných komínov s použitím materiálov skúsených výrobcov.